571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)

LIPOELASTIC a. s. je obchodně výrobní společnost, která již od roku 2002 v České republice i ve světě patří mezi uznávanou špičku v oblasti výroby a prodeje kompresního prádla po plastických operacích. Díky práci celého našeho týmu expandujeme do více než 75 zemí po celém světě.

Programátor

Nástup možný ihned

Co u nás budeš dělat?

Staneš se součástí interního IT týmu, který má na starost vývoj a údržbu webových a interních aplikací v PHP. Budeš se ve spolupráci s dalšími kolegy podílet na jejich rozvoji, inovacích a celkově je technologicky, v závislosti na současných IT trendech, posouvat. Výsledky své práce uvidíš implementovány do praxe, jelikož jsou systémy denně využívány ve výrobě a v dceřiných společnostech napříč celou Evropou.

Náplň práce:

  • Vývoj a údržba webových aplikací: Programování nových funkcionalit v PHP, oprava chyb a optimalizace výkonu existujících aplikací.
  • Technická podpora uživatelů: Poskytování technické podpory interním uživatelům aplikací, řešení problémů a implementace nových požadavků.
  • Zabezpečení aplikací:  Zajištění bezpečnosti webových aplikací proti různým typům útoků a hrozbám.
  • Dokumentace a školení: Vedení dokumentace o vývoji a údržbě aplikací, školení kolegů v používání nových funkcionalit.
  • Testování a nasazování: Plánování, testování a nasazování nových verzí aplikací včetně jejich kompatibility a efektivity.
  • Spolupráce s týmem: Aktivní spolupráce s ostatními členy IT týmu, podílení se na návrhu a vývoji nových projektů.

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání v oboru IT nebo příbuzném oboru.
  • Min. 4 roky praxe s programováním v PHP.
  • Znalost HTML, CSS, JavaScript, a SQL.
  • Práce s gitem.
  • Zkušenosti s vývojem a správou webových aplikací.
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s kolegy a uživateli.
  • Zkušenosti s frameworken Nette výhodou.
  • Schopnost analyzovat a řešit problémy, poskytovat technickou podporu.
  • Vedení dokumentace a školení zaměstnanců v používání nových technologií a postupů.

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci ve společnosti s celosvětovým dosahem
  • Profesní růst
  • Přátelské prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na kariera@lipoelastic.com.